1 piece10/100M 4 KP + 1 RJ4 Egyetlen Mód, Egyes Rost, 1310/1550nm, 20 km-re, Ethernet ethernet Switch port optikai média konverter
Friss

1 piece10/100M 4 KP + 1 RJ4 Egyetlen Mód, Egyes Rost, 1310/1550nm, 20 km-re, Ethernet ethernet Switch port optikai média

HUF 17517.60

A boltban

Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.Kérlek jelentkezz 3 napon belül vissza minket követő 7 napon belül a beérkezett időpontja a csere.
Áttekintés :
4 rost 1 UTP kapcsolót használ, 1 X9 optikai modul, ami támogatja a multimódusú vagy egyetlen mód, kettős szál, bi-directional egyetlen szál. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.8 kg (Bruttó Tömeg)
Közlekedés :
1.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül
4.
Vissza :
1.3x
Jegyzőkönyv
CSMA/CD
Rost
4 x Egyetlen szál, vagy a Kettős szál
Távolság
Egyetlen szál SM : 20-100km, Dual rost MM : 1km, a Kettős szál SM : 20-100 km
Optikai felület
SC /FC
Ethernet Felület
1x MDI/MDIX RJ45 port
Tápegység
DC5 V 1 A (külső erő)
Működési Hőmérséklet
0~+50
Tárolási Hőmérséklet
-30~+60
Páratartalom
5%~90%, nem lecsapódó
Dimenzió
mm ×mm ×mm
Tömeg
0.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU).Vissza nem fogadható el más okból. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.3/u/x-kompatibilis
Feltűnő LED power/link diagnosztizálni/adatok
50.000 óra MTBF
SPEC :
Normál
IEEE802.
Visszajelzés :
1. Szabvány-raktáron rost felület KP. Az átviteli távolság max 2km azon PPA befektetési jegyek, illetve 100 km max SMF.
Alkalmazások
Ahol 4 FX kell terjeszteni több réz portok
4 rost forrás, hogy a multi-felhasználók
Irodák, munkacsoportok
Iskolák
Tápegység állomás
Jellemzők :
4 x SMF/PPA, simplex/duplex optikai port
1x10/100 G automatikus érzékelő Half/Full duplex RJ45 port
Kiváló hűtési rendszer egyedi HIC megoldás
Kövesse ellenőrzés broadcast storm ellenőrzés
IEEE802. Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.

A jellemzők

Márka Név:
jyttek
Modell Száma:
JYT-WS841-20
Distance of Fiber:
20 KM
Távolság Ethernet:
150m
Type of Fiber Ports:
4 SC
rost:
Egyetlen mód, Egyetlen szál
Hullámhossz:
1310nm/1550nm
Értékelje Rost:
155M bps
Értékelje Ethernet:
10/100m bps
optikai modul:
TX1310nm/RX1550nm(Egy oldalra 2db) ,TX1550nm/RX1310nm(B-oldalra 2db)
Bizonyítvány:
CE, RoHS, FCC
Működési Hőmérséklet:
-40℃ +80℃

Így tetszhet neked